AKADEMİX GÜZEL SANATLAR kültür, sanat alanlarında hobi geliştirme merkezleridir.

Müzik eğitimini kurumsal bir noktaya getirerek sanatın tüm dallarını kapsayacak bir oluşum haline gelmeyi çıkış noktası yapan AKADEMİX GÜZEL SANATLAR MERKEZİ Osmangazi ve Nilüfer şubeleriyle Bursa’da hizmet vermektedir.

Kurstan çok hobi geliştirme merkezi olma anlayışıyla, alanında uzman, deneyimli eğitmenlerimiz gözetiminde miniklerden yetişkinlere, her yaş grubuna ve seviyeye yönelik yarı zamanlı Piyano, KemanGitarYan Flüt, Çello, Saksafon, Klarnet, Bağlama, Ud, Ney, Şan eğitimi, aynı branşlarda Güzel Sanatlar Liseleri, Konservatuarlar, Eğitim Fakülteleri, Müzik ve Sahne Sanatları Fakülteleri ve Güzel Sanatlar Fakültelerine hazırlık programları uygulanmaktadır.

AKADEMİX GÜZEL SANATLAR MERKEZİ, 1984 yılından günümüze, müzik alanında uluslararası düzeyde ülkemizin marka değerine değer katacak projelere imza atan Mİx Müzİk kuruluşudur. AKADEMİX, uluslararası konservatuvar, sanat merkezleri ve değişik kuruluşlarla sürdürülen ortak çalışmalarla müzik eğitiminde bilinen klasik yöntemlerin ötesinde, çağdaş eğitim metotlarını bire bir yakından takip etmekte ve uygulamaktadır.

AKADEMİX GÜZEL SANATLAR MERKEZİ, uzun yılların birikimiyle kentimizin ve ülkemizin sanatsal alt yapısına önemli katkılar sunmaktadır. Bu kapsamda gençlerimizin sanata kazandırılmasını hedefleyen projelere destek vermeyi görev bilir…

AKADEMİX GÜZEL SANATLAR MERKEZİ, alanında bir kurs olmaktan öte, her bireyin sosyal gelişiminin en önemli parçalarından birinin kültür, sanat olduğuna inanır. Dünya haklarının ortak barış dilinin kültür, sanat inanır.

Bu kapsamda okumak, yazmak, spor yapmak, dil öğrenmek ve en az bir enstrüman çalmanın lüks olmaktan öte, ihtiyaç sayıldığı çağımızda, AKADEMİX GÜZEL SANATLAR MERKEZİ bu bilinçle ve her gün kendisini yenileyerek müzik yolculuğuna devam etmektedir.

Sabri Şen

Klarnet Eğitmeni

Semih Kenan Yakıcı

Gitar Eğitmeni

Şeyma Alan

Yan Flüt - Piyano Eğitmeni

01. Konusunda Uzman

Kadromuz bünyesindeki eğitmenlerimiz profesyonel müzik kariyerlerinde başarılara sahip kişiler olup, Uluslararası organizasyonlar ve etkinliklerde bulunmuş kişilerden oluşan bir kadroya sahibiz.

02. Profesyonel

AkademiX Güzel Sanatlar merkezimizde, alanında uzman, deneyimli eğitmenlerimiz nezaretinde miniklerimizden yetişkinlere her yaş grubu ve seviyeye yönelik profesyonel eğitimler verilmektedir.

03. Ödüllü

Yurt içinde ve Uluslararası platformlarda onlarca ödülü kazanmanın haklı gururu içerisindeyiz. Tüm öğrencilerimizin bütün organizasyonlarda en iyi şekilde yarışabilmesi adına gereken bütün eğitim ve altyapı çalışmalarında onların yanlarındayız.

04. Kaliteli

Eğitimlerimizde samimi ve kaliteli çalışma ortamından ,kişiye özel hazırlanan programlarımızla bizi başarıya götüren `` kaliteli eğitim ve daima başarı ``parolasıyla çalışıyoruz...